lozka_rehabilitacyjne_mikolowWypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego obsługuje Tychy i Mikołów


Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego została założona z myślą o osobach preferujących wynajem.

Często sprzęt medyczny potrzebny jest tylko na określony czas, dlatego skorzystanie z oferty wypożyczalni rehabilitacyjnej w Tychach lub Mikołowie jest świetną alternatywą dla pacjentów oraz rodziny chorego, ponieważ nie muszą inwestować w nowy drogi sprzęt tylko go wypożyczyć.

 

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych dla niepełnosprawnych

którzy muszą z powodu choroby przebywać długotrwale w łóżku. Łóżka sterujemy przy pomocy pilota. Sterowanie łóżkiem jest proste i może to robić chory jak i asystent. Warto dodać, że łóżka ortopedyczne mają możliwość regulacji wysokości, co jest atutem, ponieważ opiekun może sprawować opiekę w komfortowej dla siebie pozycji ciała.

 

Ponadto łóżka rehabilitacyjne wyposażone są w barierki boczne zapobiegające przed zsunięciem się chorego z łóżka. Posiadają także wysięgnik z uchwytem. W prosty sposób dopasowujemy elektrycznie część tułowia, głowy oraz podudzia. Niewątpliwie łóżka rehabilitacyjne spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno niepełnosprawnych jak i opiekunów tych osób. W razie potrzeby dowóz we wskazane miejsce plus montaż.

 

Ceny najkorzystniejsze w regionie.

Nie pobieramy kaucji!!
Wysoka jakość łożek
(w przypadku awarii serwis na nasz koszt)

Kontakt: 510 445 760

 

podnosnik-dla-chorychW wypożyczalni medycznej w Tychach, Mikołowie posiadamy także podnośniki dla chorych

Podnośnik dla osób niepełnosprawnych jest to urządzenie, które ułatwia podnoszenie, transport i opuszczanie osób. Podnośnik dla chorych posiada specjalne nosidło, w które zapinamy seniora i podwieszamy na ramię urządzenia. Poza tym podstawa elektrycznego podnośnika wyposażona jest w cztery koła, co uławia przewożenie pacjenta np. z pokoju do kuchni.

Podnośnik pacjenta jest na akumulator i sterowany jest pilotem. Elektryczna winda jest w stanie podnieść osobę z podłogi na wysokość około 130 cm. Elektryczny podnośnik jest doskonałym rozwiązaniem dla opiekunów osób starszych, gdyż bez wysiłku mogą podnieść osobę, nie obciążając kręgosłupa i pleców.