Mysłowice wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Szeroki asortyment w naszym sklepie medycznym oraz wypożyczalni m.in.  łóżka rehabilitacyjne, podnośniki dla niepełnosprawnych i wiele innych przedmiotów ortopedycznych.

Wypożyczalnia posiada do dospozycji Klientów:

 

Łóżka rehabilitacyjne – nowe i używane lub wypożyczenie
Podnośniki pacjenta – nowe i używane lub wypożyczenie

 

Na życzenie Klienta oferujemy transport i montaż wypożyczanego sprzetu - po wcześniejszym umówieniu.


Nasz sprzęt jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.


Kontakt:

tel.: 510445760

Przykładowy sprzet do wynajecia:

 

Wypożyczalnia sprzętu medycznego w Mysłowicach (Jaworznie)

powstała z myślą o klientach preferujących wynajem. Bardzo często sprzęt rehabilitacyjny potrzebny jest tylko na krótkotrwale, dlatego skorzystanie z usług wypożyczalni rehabilitacyjnej jest doskonałą alternatywą dla pacjentów oraz rodziny niepełnosprawnego, gdyż nie muszą inwestować w nowy drogi sprzęt tylko go wynająć.

Świadczymy usługi wynajmu m.in. łóżek medycznych dla osób chorych, którzy muszą z powodu choroby przebywać ciągle w łóżku. Łóżka sterujemy za pomocą pilota. Sterowanie łóżkiem rehabilitacyjnym jest bez problemowe i może to robić chory jak i asystent. Warto zauważyć, że łóżka szpitalne mają opcję regulacji wysokości, co jest zaletą, bo opiekun może sprawować opiekę w wygodnej dla siebie pozycji ciała.

 

Ponadto łóżka rehabilitacyjne posiadają

barierki boczne zabezpieczające przed zsunięciem się pacjenta z łóżka. Posiadają także wysięgnik z uchwytem. W łatwy sposób regulujemy elektrycznie część tułowia, głowy oraz podudzia. Niewątpliwie łóżka rehabilitacyjne spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno użytkowników jak i opiekunów tych osób.


lozko_rehabilitacyjne_jaworzno

podnosnik-dla-niepelnosprawnych