DREW MEBI Sklep ze sprzętem ortopedycznym i wypożyczalnia.

W naszej ofercie znajdują się nowe łóżka rehabilitacyjne jak też używane (tańsze), a także koncentratory tlenu, podnośniki pacjenta.

Jest możliwość wypożyczenia łóżka rehabilitacyjnego na dogodnych warunkach.

 

 

 

Łóżka rehabilitacyjne – nowe i używane lub wypożyczenie
Koncentratory tlenu – nowe i używane lub wypożyczenie
Podnośniki pacjenta – nowe i używane lub wypożyczenie
Wózki inwalidzkie – nowe i używane lub wypożyczenie

Zapewniamy transport i montaż po wcześniejszym umówieniu.

Nasz sprzęt jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.


Kontakt:

tel.: 510445760

Przykładowy sprzet:

lozko rehabilitacyjne elektryczne dla chorych

lozko dla chorych ortopedyczne

podnosnik dzwig osob niepelnosprawnych


Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego w Katowicach

została założona z myślą o osobach preferujących wypożyczanie. Często sprzęt ortopedyczny potrzebny jest tylko na krótki czas, dlatego skorzystanie z oferty wypożyczalni medycznej jest idealną alternatywą dla pacjentów oraz rodziny seniora, gdyż nie muszą kupować nowego drogiego sprzętu tylko go wynająć.

 

Świadczymy usługi wypożyczani m.in. łóżek rehabilitacyjch dla niepełnosprawnych, którzy muszą ze względu na stan zdrowia przebywać długotrwale w łóżku np. w zakładzie leczniczym. Łóżka obsługujemy za pomocą pilota. Sterowanie łóżkiem medycznym jest proste i może to robić chory jak i opiekun. Warto zauważyć, że łóżka szpitalne mają funkcję regulacji wysokości, co jest dużym plusem, gdyż asystent może sprawować opiekę w komfortowej dla siebie pozycji. Ponadto łóżka dla chorych posiadają barierki boczne zapobiegające przed zsunięciem się pacjenta z łóżka. Posiadają także wysięgnik z uchwytem. W bezpieczny sposób regulujemy elektrycznie część tułowia, głowy oraz podudzia. Niewątpliwie łóżka szpitalne spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno chorych jak i opiekunów tych osób. Na życzenie klienta transport we wskazane miejsce w Katowicach, Tychach i okolicy 50km.


 

Podnośnik dla osób niepełnosprawnych Łóżka Rehabilitacyjne Koncentratory tlenu