Wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego na terenie woj. Śląskiego

sprzęt jaki znajdziemy to m.in.:  łóżka rehabilitacyjne, szpitalne i ortopedyczne, podnośniki pacjenta i inne przedmioty pomocnicze. Przykładowe miasta Katowice, Gliwice, Jaworzno, chrzanów, Mysłowice, Sosnowiec.

 

Wypożyczalnie sprzętu medycznego na Ślasku

zostały założone z myślą o osobach preferujących wynajem. Często sprzęt rehabilitacyjny potrzebny jest tylko na krótki czas, dlatego skorzystanie z usług wypożyczalni ortopedycznej jest świetną alternatywą dla pacjentów oraz rodziny seniora, ponieważ nie muszą kupować nowego drogiego sprzętu rehabilitacyjnego tylko go wynająć.

Świadczone usługi przez wypożyczanie to m.in. łóżka rehabilitacyjne dla seniorów, którzy muszą ze względu na stan zdrowia przebywać długotrwale w łóżku np. w domu. Łóżka sterujemy przy pomocy pilota. Sterowanie łóżkiem jest bez problemowe i może to robić osoba lężąca w łóżku jak i asystent.

 

Warto zauważyć, że łóżka szpitalne mają funkcję regulacji wysokości, co jest atutem, bo opiekun może sprawować opiekę w wygodnej dla siebie pozycji ciała. Co więcej łóżka szpitalne posiadają barierki boczne zabezpieczające przed wypadnięciem użytkownika z łóżka. Posiadają również wysięgnik z uchwytem. W łatwy sposób regulujemy elektrycznie część tułowia, głowy oraz podudzia. Niewątpliwie łóżka medycznne spełniają oczekiwania i potrzeby zarówno niepełnosprawnych jak i asystentów tych osób.

lozko_rehabilitacyjne

podnosnik